نامه هایی از یک بیمار روانی به یک بیمار روانی دیگر در آنسوی دنیا...

 

.


کسی که همیشه سعی میکنه بقیه رو شاد کنه, بیشتر از همه تنهاست 
چون
هیچ وقت به شما نمیگه که بهتون نیاز داره...

 

 

 

 

.

انقد فکر و خیال نکن. دور و ورت که شلوغه, پس دیگه فکر و خیال چیه؟! اوقاتت رو با کتاب و فیلم و تفریح و از این چیزا پر کن. فکر و خیال الکی آدم و خراب می کنه. حال و روز آدم و خراب می کنه.یا رومی روم یا زنگی زنگ. خودت خواسی. 

آی دیوار با توام. تو دیوار روبروییت رو دوس داری و دیوار روبرویی هم تو رو دوس داره. جفتتون هم میدونین.فقط اینکه جفتتون تو یه رمینه هایی عینهو الاغ زبون نفهم میشین. جفتتون کله تون(دیوارها هم کله دارن) شقه و جفتتون مملو از غرور هستین. واسه خودتون فاصله ایجاد میکنین.توی توی جفتتون وسط اون درزها و گچ و خاک ها مملو از احساسه ها اما... دس از این کله شقیا و این مغرور بودنای الکی بردارین.اگه همدیگه رو میخواین بسم الله, هی چی مابینتونه وردارین و خودتونه برسونین به هم. والا ما که یه عمره معماریم گفتیم تو خواه پند گیر و خواه هیچ غلطی نکن تا بعدش ببینی چه کاسه چه کنم چه کنمی دس بگیری.

یه فنجون قهوه یا هات چاکلت یا چای داغ با یه کتاب خوب یا یه مجله به درد بخور تو این سرمای زمستون که از بیرون میای خونه خیلی حال میده. من بعد از ظهرا از این حالا خیلی به خودم میدم.

تلفن وسیله ای است برای صحبت کردن لا برای قطع کردن.

آرامش یکی از بهترین خلقت های خداست. اما کاش آرامش فقط در فردیت نباشه. متاسفانه من اجتماع آرام یا زوج آرامش دار نمی بینم. 

فیلم ببین. فیلم خوب. فیلم خوب خیلی خوبه.

همیشه لحظه آخر خدا نزدیک تر میشه.

 

عشق یعنی حالت خوب باشه...

/ 2 نظر / 8 بازدید
آ.ج خاموش

سلام..اتفاقی آمدم... چه خانه ی خلوتی.... راستش یه چیزی اینجا هست که کمی فرق داره با اون بیرون ... نمیدانم ...شاید یفعه بعد پیدا کردم... یا ح ق

مهرداد

نکته : هرکسی را که میخواهیم نمی توانیم در قلبمان جا بدهیم(یعنی ما دعوتنامه را صادر میکنیم ؛ بقیه اش به مهمان بستگی دارد)؛ چون آن شخص هم باید خودش بخواهد و بتواند با خودش کنار بیاید که برای ماندن در این قلب چه چیزهائی را باید کنار بگذارد؛یعنی سبکبار بیاید تا راحت باشد وگرنه مشغول حمل و جادادن بارش میشود و از میهمانی قلب جا میماند